Americká společnost Google koupila DealMap

2. 8. 2011 | BVo
Společnost Google oznámila, že koupila americký agregátor slev DealMap. Akvizice byla potvrzena v pondělí.

Společnost Google oznámila, že koupila americký agregátor slev DealMap. Akvizice byla potvrzena v pondělí, ale podmínky dohody nebyly zveřejněny.


„Google nám poskytuje ideální platformu. Pomáhá urychlit náš růst a plnit naše poslání. Toto spojení nám umožní prozkoumat nepoznané oblasti obchodu,“ uvádí DealMap na svém blogu.


Služba, která byla zahájena v květnu roku 2010, přináší uživatelům pohodlnější a rychlejší vyhledávání aktuálních slev. Přehled o slevách nabízí v Google mapách. Je možné je hledat podle místa nebo třeba i chuti. DealMap nabídky dokonce seřadí podle atraktivity a výše slevy. Vybírat můžete pouze podle typu nabídek a teprve po přiblížení zjistit, o kterou se konkrétně jedná. K dispozici je také teplotní mapa, která ukazuje, v jakém místě je nabídek nejvíce.


DealMap se může chlubit dvěma miliony návštěvníků za měsíc. Více než jeden milion uživatelů si stáhlo i mobilní aplikaci pro iPhone nebo Android. Služba nabízí až 400 000 slev denně od více než 450 dodavatelů.


Google nedávno spustil vlastní systém s názvem Google Offers. Služba je zatím dostupná pouze v New Yorku, Portlandu, Oregonu nebo v San Francisku. Postupně by se však měla rozšířit dál.


Zdroj: www. adage.com, www. mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: