Americký prezident Barack Obama má účet na Foursquare

16. 8. 2011 | BVo
Geolokační hra Foursquare si získala jednu z nejvlivnějších osob na světě. Svůj účet má už i americký prezident Barack Obama.

Geolokační sociální síť Foursquare si získala jednu z nejvlivnějších osob na světě. Svůj účet má už i americký prezident Barack Obama. Oznámení vydal Bílý dům na svém oficiálním blogu.


Prezident však nebude mít běžný uživatelský účet. Lidé budou moci prezidenta sledovat na nové speciální stránce, kde je možné vytvářet seznam oblíbených míst. Tato novinka byla na Foursquare představena nedávno. Uživatelé budou vědět, která místa Barack Obama navštívil a co tam dělal. K tomu se prý dozví i historické či jiné zajímavosti.


Čtyřiačtyřicátý americký prezident službu využije především na svém autobusovém turné po středozápadě. Pokud se osvědčí, vsadí na ni nejspíš i při jeho kampani pro znovuzvolení, která se co nevidět rozjede.


V současné době má za celé funkční období nejnižší preference, a tak vyráží mezi voliče. Využívání sociální sítě by mu mělo pomoci se jim více přiblížit, stejně jako při jeho prezidentské kampani v roce 2008. Tehdy mu výrazně pomohl Facebook a Twitter.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.washingtonpost.com
 

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.