Anderson a Coppola zrežírovali reklamu na Stellu Artoise

16. 5. 2011 | ZeB
Značka prémiového ležáku Stella Artois oslovila hollywoodské režiséry Wese Andersona a Romana Coppolu, aby režírovali její novou kampaň.

Značka prémiového ležáku Stella Artois oslovila hollywoodské režiséry Wese Andersona a Romana Coppolu, aby režírovali její novou kampaň. Reklama Le-Apart-O-Matic propaguje Stellu Artoise 5% a představuje zdvořilého francouzského gentlemana, který se snaží získat ženu díky svému neobyčejnému bytu, který je stylizován do šedesátých let. V podivném bytě je vše automatické, vše se neustále proměňuje a to jen za pomoci několika knoflíků. Žena je souhrou všech vymožeností unešena.

Reklama byla vytvořena agenturou Mother. Wes Anderson je režisérem filmů Fantastický pan Lišák, Darjeeling s ručením omezeným či Život pod vodou. Na posledních dvou zmíněných filmech se podílel i Roman Coppola – spolupracoval na scénáři a byl jejich producentem. Roman Coppola pochází ze slavné filmařské rodiny, jeho otec Francis Ford Coppola je filmovým scénáristou, režisérem a producentem, jeho sestra je úspěšnou herečkou, producentkou a režisérkou (Ztraceno v překladu, Odnikud někam).  

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: