Anonymous odstřihli od Google+, založí si AnonPlus!

18. 7. 2011 | bN
Google koncem týdne deaktivoval hackerům z Anonymous účet na sociální síti Google+. A tak si založí vlastní sociální síť.

Google koncem týdne deaktivoval hackerům z Anonymous účet na sociální síti Google+. Prý z důvodu závažného porušení pravidel. Stejně tak jim pozastavil i účet na službě Gmail. „Tohle je smutná ukázka toho, co se stane, pokud máte odlišný názor a vybočujete z řady,“ tvrdí hackeři.

Skupina, která v minulosti napadla weby společností Visa, Paypal a MasterCard, které serveru Wikileaks blokovaly platby, nebo Apple, si to zřejmě nenechá líbit.

Skupina Anonymous připravuje vlastní sociální síť. Už brzy se prý dočkáme služby AnonPlus, kde nebude vládnout tyranie a uživatelé nebudou ponoukáni k tomu, co mají dělat, aniž by to skutečně chtěli dělat.

Kdo jsou vlastně ti v poslední době často vzpomínaní Anonymous?

Anonymous je skupina hackerů, která prostřednictvím DoS útoků sestřelují vybrané weby. Skupina přináší jasné poselství o nezbytnosti šíření informací.

V letech 2010 a 2011 začaly informace o Anonymous pronikat i do masmédií, což bylo zapříčiněno velkým zájmem, který vzbudila jejich činnost spojená s „hacktivistickým“ hájením WikiLeaks či proti firmě Sony.

Podíleli se i na převratech v Tunisku a Egyptě na začátku roku 2011.

 

 

Zdroj: www.pctuning.tyden.cz

 

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: