Apple na WWDC odhalí iCloud!

31. 5. 2011 | MiL
Apple zahájí svou každoroční vývojářskou konferenci Worldwide Developers Conference (WWDC) několika významnými oznámeními, které se týkají softwaru. Jedním z nich je iCloud.

Apple zahájí svou každoroční vývojářskou konferenci Worldwide Developers Conference (WWDC) několika významnými oznámeními, které se týkají softwaru. Jedním z nich je iCloud, přicházející cloudová služba od firmy Apple.

Apple již dříve oznámil, že hlavním tématem letošní WWDC bude software, zejména iOS a Lion a nedávné informační šumy říkají, že na konferenci nedojde k představení nové generace iPhone.

Stále ještě žhavou zprávou je oznámení plánovaného spuštění iCloud, která se má stát hudební cloudovou službou Applu. Dnes ráno Apple potvrdil, že iCloud bude nabízet cloudové služby, nezmínil se však o tom, že by tyto služby měly být hudební.

Další podrobnosti tak prozatím neznáme. Potvrzenou informací však je, že společnost Apple nedávno podepsala licenční dohodu se společností EMI. Na přesné informace si nejspíš budeme muset ještě chvíli počkat, Apple často a rád své fanoušky napíná.

 

Zdroj informací: www.mashable.com
 

 

Štítky dokumentu: Mobilní aplikace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: