AppParade vyhrála "blikačka" v mobilu!

12. 5. 2011 | bN
Vítězem letošní AppParade se stal vývojář Tomáš Zvěřina z agentury Multimedia Atelier se svou aplikací pro platformu Android nazvanou Night Walker. Aplikace je alternativou odrazky či „blikačky“ na kole.

V úterý 11. května proběhla v pořadí třetí přehlídka českých a slovenských vývojářů mobilních aplikací AppParade. Do soutěže se přihlásilo celkem 22 soutěžících. Fio banka představila aplikaci bankovnictví pro Smartphone, Česká pojišťovna uvedla aplikaci hlášení pojistné události. Soutěž nakonec ovládly aplikace pro Android. Vítězem letošní AppParade se stal vývojář Tomáš Zvěřina z agentury Multimedia Atelier se svou aplikací pro platformu Android nazvanou Night Walker. Aplikace je alternativou odrazky či „blikačky“ na kole. Díky ní se telefon v okamžiku promění na blikající odrazku.

„Když jde člověk pěšky, žádnou odrazku nemá, a to pro něj může být velmi nebezpečné. Stačí zmáčknout tlačítko na mobilním telefonu a už ho žádné auto nesrazí,“ popisuje využití svého vynálezu Tomáš Zvěřina. Je zajímavým zjištěním, že zvítězil projekt, na který byly ve srovnání s ostatními aplikacemi, využity minimální finanční prostředky (cca 5 000 korun). Ukázalo se, že zvítězil hlavně jednoduchý a užitečný nápad. „Vyhrál jsem s takovou koninou!“dodává s úsměvem autor vítězné aplikace.

                    

  Aplikaci Night Walker si můžete stáhnout zde 
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: