ASMR shavetorial: značka Lynx vás poučí, jak si oholit koule... velmi uklidňujícím způsobem

1. 3. 2019 | Petr Michl
Jak si oholit intimní partie a zklidnit se u toho jak po týdnu meditací v tibetském chrámě? Pusťte si ASMR tutoriál značky Lynx.

„Zdravím. Jsem tu, abych vám ukázal, jak si oholit váš pytel fazolí... ve sprše. Jak udělat váš chlupatý pytlík na oříšky tak čerstvý a hladký jako v den, kdy jste se narodili. Tedy, pokud jste nebyli obzvláště zarostlé dítě. V takovém případě máte mou soustrast."  To jsou jedny z prvních vět, které velmi pomalu vysloví herec Matthew ve speciálním tutoriálu značky Lynx. Pravděpodobně si 4 minuty jeho uklidňující instruktáže poslechnete, i když takovou tělesnou úpravu neplánujete nebo ji dokonce nemáte na čem provést.

Jde totiž o tzv. ASMR (autonomous sensory meridian response) video, tedy video, které z povahy věci uklidňuje s pomocí hlasu nebo zvukových efektů. Značka Lynx (v česku Axe) se toho nebojí a rozhodla se vytvořit s pomocí agentury 72andSunny sérii tutoriálů, z nichž je nejzábavnější ten o holení koulí. Ano, koulí. Holení varlat totiž zní jako lékařský zákrok, který byste skutečně nechtěli podstupovat. Pod vedením Matthewa ale v této aktivitě můžete najít až meditativní rozměr.

Claire Fynn zastávající v Lynx pozici Skin Cleansing Brand Specialist uvádí v tiskové zprávě:

„ASMR je v současnosti obrovský trend a mnoho lidí shledává sledování těchto videí relaxačním a uklidňujícím... Muži vyhledávají více tipy o péči o zevnějšek, vytvořili jsme proto sérii úsměvných tutoriálů ve smyslu ‘Shover and Shave‘. Doufáme, že je pánové budou považovat za užitečné a zároveň jim dodají i sebevědomí, aby se cítili skvěle."

Ještě před pár lety by pánové možná nesdíleli, co vše si holí, se svými kamarády ze strachu, že nebudou považováni za dostatečně mužné. Dnes se můžou i společně zasmát nad tutoriály o úpravě „trávníku" nejen v tříslech a okolí. Níže můžete najít další instruktážní videa týkající se holení hrudníku a nohou.


Zdroje: Metro, Lynx

Kam dál?I reklamy přímo u zdroje mužné síly nemusí být machistické. My milujeme starší kampaň z Austrálie, v níž varlata na billboardu značky trenek Bonds reagovala na okolní teplotu.

Pokud chcete další ASMR videa, podívejte se na uklidňující stlaní postelí od IKEA. Není to zdaleka jediná velká značka, co naskočila na tento trend. Například Samsung vytvořil 66minutový film o praní prádla.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.