Asociace.BIZ se opět rozšířila

4. 4. 2012 | Michl Petr
Asociace dodavatelů internetových řešení navýšila svou členskou základnu o 4 nové členy.

Asociace dodavatelů internetových řešení za poslední rok téměř zdvojnásobila svou členskou základnu. Aktuálně oborová asociace s cílem sdružovat přední dodavatele internetových řešení na českém trhu přijala do svých řad 4 nové společnosti. Konkrétně se jedná o agentury: DarkSide, eBRÁNA, Euro RSCG 4D a PeckaDesign.

 

Dark Side a.s. je „dítětem“ veteránů českého internetového byznysu, Tomáše Jindříška (bývalý ředitel a zakladatel OgilvyInteractive) a Michala Kříže (zakladatel První multimediální). Chce být agenturou nového typu, poskytující konzultační a produkční servis zejména v oblasti nových médií. Zakládá si na schopnosti vytvářet komunikační strategie napříč on-line a off-line prostředím.

eBRÁNA je pardubickou agenturou, jež si přesně vymezila oblast svého podnikání a v jejím rámci dosahuje dlouhodobě úspěchu. Zaměřuje se na malé a střední podniky, kterým nabízí internetová řešení, ať už jde o weby, nebo komplexní on-line marketing.

Euro RSCG 4D je digitální částí české pobočky významné světové komunikační agentury. Mezi její klienty patří velké mezinárodní společnosti a v ČR představuje záruku vysoké kvality a nápaditých kampaní.

Brněnská agentura PeckaDesign je na trhu již přes 10 let. Zaměřuje se především na propojení grafiky a funkčních online řešení. Její oblíbenou disciplínou jsou e-shopy.

Asociace.BIZ chrání a prosazuje zájmy dodavatelů internetových řešení, které sdružuje. Posláním asociace je především kultivace trhu, zlepšování podnikatelské etiky, spoluvytváření technických standardů a podpora vzdělávání. Kromě řady publikací, seminářů a konferencí je nejvýznamnějším projektem asociace každoroční soutěž o nejefektivnější internetová řešení Internet Effectiveness Awards.

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: