Autodesk SketchBook Pro for iPad v nové verzi

16. 5. 2011 | KuL
Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedla novou verzi oblíbené aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad.

Společnost Autodesk, světový lídr v oblasti 3D návrhového, konstrukčního a animačního softwaru, uvedla novou verzi oblíbené aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad. Nová aplikace využívá naplno nové vlastnosti a výpočetní výkon zařízení iPad 2.

Nová verze aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad umožňuje uživateli při kreslení kombinovat digitální tužky, pera, zvýrazňovače a rozprašovače, takže je možné vytvářet propracované digitální kresby. Aplikace umocňuje vlastnosti zařízení iPad 2 a poskytuje dosud nejvyšší rozlišení digitálního plátna, takže uživatelé mohou vytvářet kvalitní tisky přímo z iPadu.

Zdokonalená interoperabilita a přenosnost mezi zařízeními se systémem iOS navíc uživatelům umožňuje začít skicovat na zařízení iPhone, pokračovat v kreslení na iPad a dokončit výkres na počítači Mac. Autodesk SketchBook Pro for iPad nyní nabízí 90 nových štětců a ovládacích prvků. V kombinaci s novými přizpůsobitelnými paletami a gesty mají uživatelé snadný a rychlý přístup ke svým oblíbeným štětcům a barvám.

Nové klíčové funkce aplikace Autodesk SketchBook Pro for iPad 2 umožňují uživatelům:

• importovat fotografie pořízené kamerou iPad 2 přímo do editoru vrstev;
• vytvářet plátna s vysokým rozlišením 2 048 x 1 536 pixelů a až se čtyřmi vrstvami pro výstup obrazu ve formátu 5x7 palců při 300 dpi nebo 8x10 palců při 200 dpi;
• využívat až 12 vrstev standardních pláten s rozlišením 1 024 x 768;
exportovat a importovat obrázky prostřednictvím funkce Dropbox přímo z aplikace mezi zařízeními iPhone, iPod touch, iPad a Mac
 


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: