Budoucnost videoher je tady: DreamCube nabízí opravdu imerzivní zážitek ze hry!

7. 10. 2021 | Barbora Vičarová
Ponořit se do hry opravdu všemi smysly a prožít celý zážitek, jako by se děl přímo ve vaší realitě. Tak právě to nabízí start-up DreamCube a s firmou už podepsali smlouvu basketballová NBA nebo Manchester United.

Představte si, že můžete videohrou ovládnout celou místnost, a to opravdu doslova. DreamCube je v podstatě obří černá kostka, uprostřed které stojíte a na všech jejích stěnách se odehrává děj hry, kterou si zrovna zvolíte. Ať už je to fotbalový nebo basketbalový zápas, tradiční hra tetrisu nebo poutavá střílečka. Zbrusu nová technologie uchvátila herní svět a podle dosavadního vývoje to vypadá, že takhle bude vypadat herní budoucnost ve virtuální realitě.

DreamCube je v podstatě interaktivní místnost o velikosti 80 metrů čtverečních. Jakmile vejdete dovnitř, stáváte se součástí virtuální reality a nepotřebujete žádné vybavení jako speciální brýle, sluchátka nebo madla do rukou, místnost vás snímá tak, jak jste. DreamCube je vybavena sadou kamer pro sledování pohybu a hardwarem pro mapování projekcí na všechny stěny.

Toto není paywall.

Registrujte se zcela zdarma a získáte:

  • přístup k tomuto článku;
  • přístup k veškerému prémiovému obsahu;
  • každotýdenní newsletter s přehledem toho nejlepšího;
  • možnost soutěžit o zajímavé ceny;
  • a navíc zajímavé slevy na marketingové workshopy.

Vyplňte registrační formulář níže a budeme vědět o tom, pro koho píšeme a co vás nejvíc zajímá.


Na Marketing Journalu vás zajímají témata:


Jak byste definovali hlavní náplň vaší práce?


Kolik let jste v oboru?


Pracujete primárně jako:   Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?Štítky dokumentu: Marketingové nástroje Startup
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.