Časopis Filter kvůli krizi končí. Kdo bude další?

3. 12. 2009 | ITO
Čtenáři zbožňovaný, inzerenty opomíjený. Asi tak by se dal charakterizovat časopis Filter, který ke konci roku oficiálně zaniká. Poslední, prosincové číslo, vyjde pouze v elektronické podobě. O oficiálním ukončení práce redakce informoval Pavel Kučera, jeden z redaktorů. Veřejnost se tak o zániku dozvěděla z jeho facebookovského statutu.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Čtenáři zbožňovaný, inzerenty opomíjený. Asi tak by se dal charakterizovat časopis Filter, který ke konci roku oficiálně zaniká. Poslední, prosincové číslo, vyjde pouze v elektronické podobě.
O oficiálním ukončení práce redakce, které reaguje na nezájem inzerentů, informoval Pavel Kučera, jeden z redaktorů. Veřejnost se tak o zániku dozvěděla z jeho facebookovského statutu.
První číslo Filteru vyšlo v květnu roku 2005, projekt byl podpořen i úspěšnou kampaní. Brzy si vysloužil titul jednoho z nejlepších tuzemských tištěných periodik, zabývajících se nezávisle hudební scénou. Kondolence k zániku v diskuzi pod Kučerovým statutem podala řada osobností nejen hudební scény. Titul spadá do mediální skupiny MAFRA, a.s.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: