Ceny Internet Effectiveness Awards získaly nejvyšší počet přihlášených nominací v historii

30. 3. 2009 | zdroj: www.iea.cz
O prestižní ceny bude letos soutěžit přes 80 úspěšných a inovativních projektů využívajících internet a digitální média k podnikání, státní správě, samosprávě a charitě.

Illustrační foto
www.iea.cz

Praha, 25. března 2009 – Internet Effectiveness Awards, soutěž nejefektivnějších internetových řešení, získala nejvyšší počet přihlášených nominací ve své historii od doby, kdy byly přihlášky ve většině kategorií zpoplatněny. O prestižní ceny bude letos soutěžit přes 80 úspěšných a inovativních projektů využívajících internet a digitální média k podnikání, státní správě, samosprávě a charitě. Nominována je řada obchodních systémů, reklamních a komunikačních kampaní, webů, portálů a e-shopů. Soutěž pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení - Asociace.BIZ.
V současné době probíhá zpracování velkého množství dat nominovaných projektů do on-line hlasovacího systému pro porotu. Veřejnosti budou nominované „success stories“ představeny postupně.
Slavnostní vyhlášení cen IEA a prestižní konference o efektivním využívání internetových řešení proběhnou 9. června 2009. Přístup na tyto akce bude limitován pouze pro 150 zájemců.
Pořadatel soutěže a konference, Asociace dodavatelů internetových řešení - Asociace.BIZ, chce v letošním ročníku ukázat nové efektivní způsoby, jak co nejlépe využít digitální média v podnikání, dále chce veřejnosti zprostředkovat zajímavý obsah formou článků, případových studií a videorozhovorů s držiteli cen, porotci a zajímavými hosty.
Seznam nominací letošního ročníku je zveřejněn na webových stránkách soutěže www.IEA.cz.
Soutěž Internet Effectiveness Awards je neziskovým projektem. Veškeré příjmy z přihlašovacích poplatků pořadatel investuje zpět do rozvoje soutěže a konference. Soutěž podporují tato média a partneři: TV Barrandov, Strategie, CIO Business World (IDG), Direkt, Google, INSIDE Local Government, IT Systems, Marketing Journal, System OnLine, Bankovnictví, SuperHosting.

Štítky dokumentu: E-Commerce Google Reportáže

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: