Český startup Moredays pomůže zábavně zorganizovat čas

27. 10. 2011 | BVo
Na podzim odstartovala betaverze českého projektu Moredays, který poskytuje uživatelsky jednoduchý a designově zpracovaný organizátor času.

Nástrojů, které pomáhají plánovat a uspořádat úkoly je na trhu hned několik. Za povšimnutí však jistě stojí nedávno spuštěný český projekt Moredays, za kterým je firma CzechGeeks.

Tento startup představuje kompletní výbavu, se kterou si hravě zorganizujete čas a zároveň je vzhledově i uživatelsky velmi přitažlivý. Kvalitně zpracovaný design je jeho silnou stránkou. Cílem Moredays je poskytnout uživatelům jednoduchý, zábavný a multimediální plánovač času, který zároveň zaznamená důležité okamžiky uživatelova životního příběhu. Tvůrci prý chtěli vytvořit „digitální Moleskine diář“.

V současné době běží pouze testovací betaverze. Brzy budou uvedeny i aplikace pro iPhone a iPad. V plánu jsou také aplikace pro přístroje využívající operační systém Android nebo Windows Phone 7.

Pokud si chcete už teď organizátor času Moredays vyzkoušet, stačí jen zaslat email ZDE a počkat pár dní než bude váš účet zpřístupněn.
 

MOREDAYS Screencast HD from MOREDAYS on Vimeo.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: