ČEZ vylepšuje svůj obraz novým webem

11. 2. 2010 | IKE
Společnost ČEZ se snaží zastavit nárůst negativních trendů, které ovlivňují její vnímání veřejností. V reakce na pracující mediální mlýnksé kameny přechází do protiútoku. Na adrese www.kradeze-elektriny.cz se objevil nový web, který má na první pohled přesvědčit uživatele o tom, že kontroloři ČEZ mají tvrdý chleba. Kromě emotivního videa, na kterém jim vyhrožuje rozlícený muž (uklidňovaný svou manželkou) zde nalezneme i obhajobu postupu při vypínání černých odběratelů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Společnost ČEZ se snaží zastavit nárůst negativních trendů, které ovlivňují její vnímání veřejností. V reakce na pracující mediální mlýnksé kameny přechází do protiútoku. Na adrese www.kradeze-elektriny.cz se objevil nový web, který má na první pohled přesvědčit uživatele o tom, že kontroloři ČEZ mají tvrdý chleba. Kromě emotivního videa, na kterém jim vyhrožuje rozlícený muž (uklidňovaný svou manželkou) zde nalezneme i obhajobu postupu při vypínání černých odběratelů. Můžeme si prohlédnout i zveřejněné fotografie černých přípojek a zanadávat si na velkopěstitele marihuany...
Zkrátka, ČEZu teď nezbývá nic jiného, než se rychle pasovat do role obětního beránka. Ostatně, jak praví právě na tomto webu: "...když jsme se intenzivně začali věnovat odhalování neoprávněných odběrů elektřiny, což nám ukládá zákon, tak nás nikdy nenapadlo, že budeme muset takovéto stránky někdy spustit. Předpokládali jsme, že skutky v rozporu se zákony budou vždy odsouzeníhodné. Mýlili jsme se. Vždy jsme sice očekávali, že veškeré kroky při odhalování neoprávněných odběrů musíme detailně monitorovat, abychom chránili sebe i naše zaměstnance, ale že budeme muset tyto videozáznamy veřejně prezentovat, jsme opravdu netušili. Ale stačí citovat několik novinových titulků – Komando ČEZ, Gestapo ČEZ, Vyděrači z ČEZ - a na svoji obbhajobu nám nezbývá nic jiného."


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: