Chcete na UX Masterclass? Soutěžte o tři vstupy

19. 9. 2013 | pp

UX Masterclass Prague je nejvýznamnější evropskou konferenci o úloze UX v byznysu. Stojí za ní největší globální síť světových UX agentur UXalliance a již byla pořádána v Kodani, Johannesburgu, Chicagu, Madridu či Montrealu. Díky českému pořadateli ExperienceU se dostává poprvé do střední Evropy.  A díky společnosti Dobrý web, která je jedním z organizátorů, můžete nyní soutěžit o 3 vstupy na akci.

Konference UX Masterclass Prague se uskuteční již 2. října v pražském hotelu Pyramida a představí se na ní zástupci top světových UX agentur z USA, Velké Británie, Francie a dalších zemí. Podtitul konference zní „Business Leaders Need UX Masters". Mluvit se tedy bude o roli UX v byznysu a cílovou skupinou jsou především vrcholní manažeři firem, ředitelné a seniorní pracovníci marketingových a obchodních divizí. Velká pozornost bude ale věnovaná také inovacím a rozvoji produktů, proto si na své přijdou produktoví manažeři a lidé zodpovědní za výzkum a vývoj.

A jak se na tuto akci dostat zadarmo? Pro zapojení se do soutěže stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

„Proč se ve firmách věnovat UX?"

Tři nejinspirativnější odpovědi zajistí svým autorům volný vstup na UX Masterclass Prague. Odpovědi je možné zasílat do neděle 22. 9. na e-mail procUX@dobryweb.cz , nebo Facebooku a Twitteru Dobrého webu s hashtagem #procUX. Výherci budou oznámení a oslovení během pondělí 23. 9.

Více o konferenci se dozvíte na UX Masterclass
Prohlédněte si kompletní program a profily přednášejících.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: