ČM: Internet Info se chce zbavit DigiZone.cz. Ten to odmítá.

3. 11. 2010 | ITO
Podle informací serveru Česká média přinese doznívající televizní digitalizace problémy pro specializované projekty. Nejvýraznějším příkladem se má stát server DigiZone internetového vydavatelství Internet Info. Přestože šéfredaktor Jan Potůček v říjnu v rozhovoru pro Česká média uvedl, že DigiZone.cz bude ve své činnosti pokračovat.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Podle informací serveru Česká média přinese doznívající televizní digitalizace problémy pro specializované projekty. Nejvýraznějším příkladem se má stát server Digizone internetového vydavatelství Internet Info. Přestože šéfredaktor Jan Potůček v říjnu v rozhovoru pro Česká média uvedl, že DigiZone.cz bude ve své činnosti pokračovat a pouze se zaměří na okrajová témata digitalizace, objevují se hlasy, že Internet Info se tohoto projektu připraveného právě pro období televizní digitalizace chce zbavit. Českým médiím  to údajně sdělil důvěryhodný zdroj z mediální branže.

Server navíc cituje neupřesněné mediální odborníky, podle kterých nemá přeformátování takového speciálu smysl. Pokud by se totiž server Digizone.cz chtěl přiklonit k produkci obsahu obecně o televizním vysílání, stane rázem tváří v tvář významné konkurenci a stane se pouze jedním z velkého množství obdobně koncipovaných serverů.

Na zprávu navíc odmítavě reagoval Marek Antoš, spoluzakladatel Internet Info: "Nevím, kde Česká média získala tuto informaci, ale musím říci, že je jednoznačně nepravdivá. Jak lze ověřit ve veřejně dostupných datech z Netmonitor.cz, návštěvnost Digizone.cz v posledních měsících láme všechny historické rekordy, což nesvědčí o tom, že by zájem čtenářů ochaboval, nýbrž o pravém opaku." Podle Antoše Internet Info rozhodně neuvažuje o prodeji Digizone.cz, a tím méně o ukončení její činnosti.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: