Co dělá Santa Claus po Vánocích? KFC nabízí překvapivou odpověď

8. 1. 2020 | Petr Michl
Rozdat dárky velké části světové populace vyčerpá. Skutečně ale Santa Claus po Vánocích jen odpočívá? KFC nabízí svou konspirační teorii.

Klient: KFC 
Kreativní agentura: Circus Grey
Produkce: Apaga Incendios Films
Země: Peru

Santa Claus má na Vánoce honičku. A na rozdíl od České pošty musí veškeré své zásilky doručit. A to i když to může mít ze Severního pólu do některých destinací zatraceně daleko. Co ale dělá posléze, když mu toto sváteční martyrium skončí?

Tomu se pohádky trestuhodně nevěnují. Samozřejmě by si zasloužil alespoň na 10 měsíců odpočívat, ale prý je to jinak. Tedy vypadá to tak dle vysvětlení fast-foodového řetězce KFC. Ve spotu, který ho poskytuje, se Santa takzvaně „dá do pucu“. Oholí se, vymění si brýle, navlékne si slušivý oblek a… na zbytek se podívejte sami.

Za originálním přáním toho nejlepšího do nového roku stojí agentura Circus Grey z Peru, produkci měla na starosti společnost Apaga Incendios Films.

Zdroje: Campaign LiveCircus Grey

Kam dál?

KFC dává svému zakladateli i jiná alter ega. Mladý a divoký hipster Colonel Harland Sanders paroduje svět influencer marketingu a okupuje Instagram KFC. Podívejte se na jeho ironické příspěvky, kterým nechybí smysl pro humor.   

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: