Virtuální Colonel Sanders griluje mladé influencery

15. 4. 2019 | Aneta Birnerová
Nový virtuální mluvčí KFC dobývá Instagram. Je jím mladý a divoký hipster Colonel Harland Sanders, který paroduje svět influencer marketingu.

Společnost KFC rozjela svou nejnovější kampaň na sociálních sítích. Svůj instagramový profil, který aktuálně čítá 1,3 milionu fanoušků, propůjčila počítačem vytvořené personě sexy Colonela Sanderse.

Influencer Sanders sice působí pouze na Instagramu, ale odkazy na něj najdete také na facebookovém i twitterovém účtu KFC. Stačí vyhledat obsah skrytý pod hashtagem #secretrecipeforsuccess, jenž má kuřecí rebel vytetovaný na levém boku.  

KFC se s investicemi do instagramové kampaně nemýlí. Na této sociální síti se za minulý rok objevily přibližně 2 miliony sponzorovaných reklamních příspěvků od influencerů, což je o 39 % více, než předcházející rok.  

Colonel Harland Sanders

Digitální chlapík s drsných sexappealem Johnnyho Deppa a charismatickým pohledem Richarda Gera se příliš nepodobá obrázku veselého strejdy (plukovníka) s mastným knírem, na který jsme zvyklí. Zato nápadně připomíná vizuální styl populárních instagramových influencerů.

A nezůstává jen u vizuálu. Postava přejímá také obvyklé charaktery a manýry instagramových celebrit, když například říká:

 „Prostě jsem jen virtuální podoba slavného magnáta a chci, aby můj úžasný život inspiroval lidi na celého světě.”

V-Sanders parodicky kopíruje své „kolegy” také stylem příspěvků, které se dají shrnout do třech hlavních kategorií.

#Lifestyle

Nebylo by úžasného života bez úžasného životního stylu. Virtuální Sanders dokáže i přípravu smaženého kuřete proměnit ve vyváženou snídani plnou vlákniny. Samozřejmě nesmí chybět všudypřítomné projevy skromnosti:

Možná jsem potravinářský magnát a inspirace pro celý svět, ale v srdci jsem pořád ten kluk, co rád tráví čas v kuchyni.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I may be a restaurant mogul and international inspiration, but I’m still just a kid who loves being in the kitchen. #humble It’s important never to lose sight of the things that make you who you are. For me, it’s being in the kitchen and making amazing fried chicken. That’s what got me here, and I never want to lose that young and hungry Colonel who spent all his time perfecting fried chicken. I’m still that kid who straps on an apron and makes fried chicken. And I’ll never lose that part of me. Never lose the things that make you who you are. This is part of my #secretrecipeforsuccess. #candid #candidkitchen #colonelskitchen #humble #friedchicken #advice #success #entrepreneur #behindthecurtain #keys #respect #inspiration #positive #positivethoughts #artistatwork #majorkey #cookingram #cooking

Příspěvek sdílený Colonel Harland Sanders (@kfc),Po vydatné snídani je čas na pořádný workout jako ze starověkého Řecka. Fyzický, emocionální, duševní.

Sdílejte tento článek:
Podobné články: