Cornetto uvádí prsteny pro lásku, co vydrží déle než jednu seriálovou sezónu

3. 6. 2016 | Petr Michl
Také jste zažili situaci, kdy jste se začali dívat s vaší partnerkou na seriál, a ona pak bez vašeho vědomí sledovala další díly?

Také jste zažili situaci, kdy jste se začali dívat s vaším partnerem na seriál, a on pak bez vašeho vědomí sledoval další díly? Takováto forma „podvádění“ není v době plné služeb typu „video on demand" nijak výjimečná. 

Značka zmrzlin Cornetto se však rozhodla vytvořit sérii speciálních partnerských prstenů, které tomuto nešvaru zabrání. 

S takovýmto zavazujícím prstenem si další díl House of Cards bez vašeho partnera po boku nepustíte. V něm zabudovaná NFC technologie totiž umožní funkci přehrávání konkrétního programu na většině hlavních streamovacích služeb jen v případě, že u sebe budou oba prsteny v bezprostřední vzdálenosti.  

Proč byste se měli něčemu takovému propůjčovat? Protože se ve skutečnosti nechcete dívat sami. Sice si rychlým zhlédnutím několika dílů oblíbeného seriálu ukojíte svoji okamžitou potřebu. Připravujete se tak ale o společně strávený čas, případně vás nebude opakované zhlédnutí již tolik bavit a překvapovat. A váš partner si toho všimne, až se to bude snažit zakrýt sebevíc – přesně, jako to je znázorněné v následujícím videu. 

Prsteny tak jsou něco jako nikotinová žvýkačka, něco, co vám pomůže překonat škodlivou závislost. Spojení se zmrzlinou Cornetto se zdá poněkud nezvyklé. Tato značka nicméně ve svých reklamách často zdůrazňuje právě sdílenou radost a zábavu, takže se nejedná o sdělení, jež by šlo zcela mimo brand.  Vhled do života, z něhož tento PR stunt vychází, je navíc víc než přesný. Desítky procent lidí zatajeným sledováním seriálů svého partnera podvádí. A ano, není to pěkné. Ač se cesta, jak se pokradmu podívat na ještě jeden díl, vždy najde, je pěkné se pro lásku přemáhat. Pro takovou lásku, která dle claimu kampaně vydrží déle než jednu seriálovou sezónu.

Štítky dokumentu: Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.