Diskuze na facebookových stránkách se mohou dělit do vláken

26. 3. 2013 | Petr Michl
Facebook zpřehledňuje strukturu komentářů na stránkách dělením do vláken. Podívejte se, jak si tuto funkci nastavit. Automaticky bude všem fungovat až v červnu.

Největší sociální síť zpřehledňuje strukturu komentářů na stránkách dělením do vláken. Facebook oznámil spuštění funkce, které přezdívá „Replies". Umožňuje totiž odpověď („reply") ke každému komentáři. To by mělo usnadnit práci především těm společnostem, které používají Facebook i jako prostředek zákaznického servisu a zejména v reakcích pod vlastními příspěvky se mohou nyní ztrácet.


Novinkou má být také to, že ty „nejaktivnější a nejhodnotnější konverace" se budou objevovat na vrchu komentářů. Jak si „Replies" zapnout? Na vašich stránkách se může objevit výzva jako na obrázku níže.


Další možností je nastavit si vše sám a to v této posloupnosti

  1. Jdi do „Upravit stránku" („Edit Page").

  2. Klikni na „Spravovat oprávnění" („Manage Permissions").

  3. Odškrtni možnost „Povolí odpovědi na komentáře na vaší stránce" („Allow replies to comments on my Page").Tyto změny jsou zatím dostupné jen při prohlížení na desktopu. Do mobilní verze Facebooku se bude teprve zapracovávat. Jak je zřejmé z výše popsaného, jedná se zatím o opt-in, kdy musí stránky o danou funkci zažádat. Všem by se měla objevit automaticky až v průběhu června.

Zdroj: www.facebook.com/marketing, wwww.marketingland.com

Štítky dokumentu: Facebook

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: