Dnes večer ČT uvede premiérový Hyde Park. Bude o něj zájem?

4. 1. 2010 | RaTP
Snad velký mediální ohlas, který získalo zavedení interaktivních prvků do pořadu Otázky Václava Moravce vedl Českou televizi k tvorbě samostatného pořadu s názvem Hyde Park. Ten se premiérově představí již dnes večer. Jak uvádí sama Česká televize, jednáse o první zcela interaktivní pořad v Česku - host, pozvaný do studia bude muset čelit nejen moderátorovi, ale především dotazům od diváků.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Snad velký mediální ohlas, který získalo zavedení interaktivních prvků do pořadu Otázky Václava Moravce vedl Českou televizi k tvorbě samostatného pořadu s názvem Hyde Park. Ten se premiérově představí již dnes večer.
Jak uvádí sama Česká televize, jedná se o první zcela interaktivní pořad v Česku - host, pozvaný do studia bude muset čelit nejen moderátorovi, ale především dotazům od diváků. Prostor pro diskuzi poskytne Hyde Park každý všední večer. Jako první v něm bude mít možnost promluvit současný ministr financí Eduard Janota.
A jak bude možné s hosty ve studiu komunikovat? Kromě klasických telefonních hovorů se nabízí i internet - ČT hodně sází na sociální sítě, v nabídce ovšem překvapivě chybí YouTube. Pavlína Kvapilová, jedna z moderátorek uvádí, že cenzura nebude mít u dotazů své místo. "Pokud budou velmi kritické, byť problematické, tak tam samozřejmě místo mají. My vůbec nechceme dělat cenzuru, to není náš zájem," uvedla. Tak jen doufejme, že se z pořadu nestane druhý Kotel a uchová si slušnou úroveň. Stejně tak ČT přejeme, aby si pořad našel cestu i k průměrnému občanovi a zapojil jej do hry. Není nic horšího, než když se budou v dotazování hosta střídat tři - čtyři štamgasti.

Štítky dokumentu: YouTube

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: