Dumb Ways to Die dokonale doplňují seriál Hra o trůny

14. 4. 2015 | Petr Michl
Podívejte se na píseň, s kterou se dá brát s optimismem i všechno to umírání vašich oblíbených postav.
Seriál Hra o Trůny zdobí v úvodu každého dílu propracovaná znělka doprovázená dramatickou hudbou. Nový animovaný příběh k písni Dumb Ways to Die ale ukazuje, že by mohla být využita i mnohem pozitivnější melodie. Taková, s kterou se s trochou optimismu dá brát i všechno to umírání vašich oblíbených postav.

Dumb Was to Die vznikly v roce 2012 jako varovné video Australské vlakové společnosti upozorňující s příběhy animovaných postaviček na to, že mimo skákání pod vlak existuje i mnoho jiných hloupých způsobů jak umřít. Z tohoto počinu se stal okamžitě virální hit a posbíral velké množství cen v reklamních a kreativních soutěžích. Od té doby vzniklo mnoho speciálů, třeba ten věnovaný svátku svatého Valentýna. Dle nás je ale nejpovedenější právě tento kus, který je parodií vytvořenou fanouškem Hry o trůny Egorem Zhgunem. Využívá originální píseň, ale doplňuje ji ukázkami všech hloupých smrtí, které potkaly seriálové hrdiny v průběhu prvních čtyřech sérií. Tudíž pochopitelně obsahuje spoilery. Přesto video plně doporučujeme. Může fungovat minimálně jako připomínka dosavadního děje před sledováním páté série, která odstartovala v neděli 12. dubna.

Štítky dokumentu: Virální marketing
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.