Facebook zavádí dramatické změny na Zdi

22. 9. 2011 | VB
Facebook představuje nový vzhled a funkce. Od teď má sociální síť větší kontrolu nad tím, co uživatelé uvidí na své Zdi. Změnou si prošlo i zobrazení fotografií.

Sociální síť Facebook mění svou podobu a přichází se zásadními změnami. Novinky se týkají Zdi (neboli Wall), kde se zobrazují příspěvky a statusy přátel. Od nynějška nedbá na chronologii zpráv, ale spíše na jejich význam pro uživatele. Rovněž pozměnil i zobrazení fotografií.


Facebook nově ukazuje nejprve příspěvky s největším počtem komentářů a „Líbí se mi“, a to bez ohledu na chronologické pořadí. Vybere to nejdůležitější od posledního přihlášení. Proto, aby uživatelé nepropásli některé zprávy, mohou využít speciální postranní panel, který shromažďuje všechny statusy či jinou aktivitu přátel. S podobným zobrazováním koketovala gigantická sociální síť už dříve. Doposud ale bylo možné zvolit si pohled na chronologicky řazené příspěvky.


Facebook svůj nový vzhled ukazuje postupně. Během několika dní se však představí všem uživatelům.

 

Zdroj: www.mashable.com, www.thenextweb.com
 

 

Štítky dokumentu: Facebook
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.