Filtry na fotografiích nestačí, Vimeo je přidává i do videa

4. 3. 2013 | Petr Michl
Popularita foto filtrů od nástupu Instagramu v roce 2010 neustále roste. Vimeo je nyní nabízí i pro videa.

Popularita foto filtrů od nástupu Instagramu v roce 2010 neustále roste a na tuto vlnu dosud naskočil například Flickr a dokonce i Twitter. Tato mánie ovšem nemusí skončit pouze u statických snímků, Vimeo nyní nabízí filtry i pro videa. Portál, na který se umísťují především videa zakládající si na své obrazové kvalitě, uvedl nástroj pro editaci videa, Looks. Ten by měl nabídnout až 500 filtrů, kterými se dají hýbající se obrázky obarvit. Vše jde udělat přímo online na stránkách Vimeo.

 

Pro zjednodušení kreativního procesu dokáže software video zhodnotit a doporučit filtry, jež by se k němu nejvíce hodily. Manuálně se dá filtr vybírat i dle nálady nebo žánru. Efekt vybrané volby pak jde zhodnotit ve srovnání se současným stavem, jak to ukazuje obrázek výše. Ovlivnit jde i intenzitu využití efektů dle procentuální škály.

 

Looks bude přístupný pro registrované uživatele Vimeo po příštích 90 dnů zdarma, poté nastoupí zpoplatnění v dosud neprozrazené výši.

 

Zdroje: vimeo.com/enhancer, www.digitaltrends.com
 

Štítky dokumentu: Instagram Twitter
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.