Google+ maže ve velkém účty svým uživatelům

25. 7. 2011 | BoB

Nová sociální síť Google+ roste rychleji, než kdokoliv čekal. Netrvalo dlouho a už má první problémy. V poslední době se ve větší míře začínají ozývat lidé, kterým byl na síti zablokován jejich účet. Důvodem pro jejich blokaci bylo zřejmě špatně zvolené uživatelské jméno.


Ať už jsou důvody jakékoliv, spousta uživatelů působí na internetu pod pseudonymem či v anonymitě. To by mohl být v případě nové sociální sítě problém. Už od svého spuštění má Google+ v podmínkách, že mu anonymita ani přezdívky nikterak nevadí. Použití skutečného jména z občanského průkazu nebo jména, pod kterým vás zná širší okolí, je pouze doporučeno. Proč tedy robot blokuje některé uživatelské účty, není zcela jasné.


Ano, chyba se stane. Ale takto velká firma jakou Google bezpochyby je, by měla zasáhnout mnohem rychleji. V takové konkurenci se Googlu+ rozhodně nevyplatí chybovat.


Pokud byl i váš profil na Google+ zablokován, můžete si změnit své uživatelské jméno a pak jen čekat na nové posouzení o pravosti. Vaše data by prý měla být i nadále zachována.


 

 

 

Zdroj: www. techcrunch.com
 

Štítky dokumentu: Google Twitter
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.