Google končí s projektem Wave, jako samostatný produkt nefunguje

5. 8. 2010 | TAM
Google lakonicky oznámil, že končí s vývojem svého nástroje Wave, který představil minulý rok na konferenci Google I/O. Učinil tak prostřednictvím blogpostu z pera Urse Hölzleho, senior viceprezidenta, operations.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Google lakonicky oznámil, že končí s vývojem svého nástroje Wave, který představil minulý rok na konferenci Google I/O. Učinil tak prostřednictvím blogpostu z pera Urse Hölzleho, senior viceprezidenta, operations (omlouváme se, nepřišli jsme na rozumný překlad do češtiny, pozn. red.).
V příspěvku se mimo jiné příše, že přestože byl Google Wave přijat skvěle jak vnitřní, tak vnější veřejností a podařilo se mu získat poměrně širokou základnu loajálních fanoušků, s jeho masovým přijetím to vůbec nebylo dobré. Jinými slovy Google přiznal, že to byl propadák.
Řešení je tedy nasnadě. Do konce roku bude mít projekt Wave přímou technologickou podporu svého týmu, nadále však nebude vyvíjen jako samostatný nástroj. Google předpokládá, že se uplatní spíše jako součást jiných produktů a řešení.
To je tedy tečka za jedním z nejtajemnějších a zřejmě i nejpřeceňovanějších internetových projektů loňského roku.

Štítky dokumentu: Google

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: