Google opět spustí real-time vyhledávání, díky Google+

4. 8. 2011 | CaB
Nedávno Google pozastavil vyhledávání v reálném čase. Nyní ho však chystá opět spustit a bude obsahovat informace z nové sociální sítě Google+.

Téměř před měsícem oznámila společnost Google na svém Twitter účtu, že dočasně pozastavuje službu real-time vyhledávání. Doposud nebylo jasné, zda se služba opravdu zase rozjede. Nyní však Google přichází se slibem, že vyhledávání v reálném čase v nejbližší době opět spustí, a to díky své nové sociální síti Google+.


Smlouva o real-time vyhledávání společnosti Google a mikroblogovací služby Twitter nedávno vypršela. Strany se ale nedohodly na další spolupráci a smlouvu už neobnovily.


Podle očekávání bude nyní real-time obsahovat informace z nejrychleji rostoucí sociální sítě Google+.


Uživatelé Google+ se však nemusí ničeho obávat. Do vyhledávání se nejspíš dostanou pouze příspěvky s veřejnou viditelností. Společnost by tak velmi hazardovala se soukromým uživatelů sítě.


Výpadek real-time mnohým novinářům, mediálním společnostem nebo běžným konzumentům informací nepřišel zrovna vhod. Toto vyhledávání totiž velmi usnadňuje a především zrychluje práci s informacemi.

 

Zdroj: www. mashable.com
 

Štítky dokumentu: Google+ Twitter
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: