Hledá se kupec linky 1188

26. 5. 2010 | TMJ
Asistenční linka 1188, do jejíž propagace v posledních letech značně zainvestovl její držitel O2, hledá kupce. Informaci přinesl zdroj u investiční banky UniCredit, která je pověřená jednáním s možnými zájemci. Podle dostupných informací již v současné době několik potenciálních kupců předložilo své nabídky.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.1188.cz

Asistenční linka 1188, do jejíž propagace v posledních letech značně zainvestovl její držitel O2, hledá kupce. Informaci přinesl zdroj u investiční banky UniCredit, která je pověřená jednáním s možnými zájemci. Podle dostupných informací již v současné době několik potenciálních kupců předložilo své nabídky - nechybí mezi nimi portál Seznam.cz nebo společnost Mediatel, vydavatel a provozovatel Zlatých stránek.
Podle odhadů marketingových expertů je současná hodnota značky blízká sumě 450 milionů korun, nákupní cena by ovšem mohla být až půl miliardy. Dá se totiž předpokládat, že jak pro Seznam, tak Mediatel je linka 1188 možným klíčovým prvkem jejich businessu. Linka přitom ročně vydělá asi 90 milionů korun při obratu čtvrt miliardy. Měsíčně linka vyřídí zhruba 800 000 žádostí o informace nebo službu - od hledání dopravního spojení po rezervaci lístků do kina.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: