IKEA přeměnila kino v jednu obří ložnici

12. 12. 2014 | Petr Michl
IKEA přetvořila kinosál v jednu velkou ložnici. Možná jste měli podobný počet postelí ve školce, ale rozhodně před nimi nestálo tak velké filmové plátno.Velké plátno a výkonná audio soustava v kině dělají ze sledování filmu větší zážitek, než když jste rozvalení doma před TV nebo počítačem. Veřejné biografy ovšem mají mimo svých kladů i zápory. Pomineme-li bavící se, srkající, popcorn křoupající a jinak obtěžující spolu-diváky, mohou mezi ně patřit i nepohodlné sedačky. IKEA v ruské městě Chimki se to rozhodla napravit a do kinosálu instalovala své postele.

Celý sál byl přetvořen v jednu velkou společnou ložnici. Možná jste měli podobný počet postelí ve školce, ale rozhodně před nimi nestálo tak velké filmové plátno. Na stavbu originální noclehárny i její výsledný vzhled se podívejte ve videu.

Akce trvá až do 14. prosince, takže pokud budete mít cestu kolem, můžete si vychutnat film ve velkém, ale zároveň jako doma.

IKEA dokáže vždy vyvolat velký mediální ohlas alternativním využitím či lokací svých vystavovacích pokojů. Nedávno například ve Francii vytvořila ze svého nábytku velmi originální lezeckou stěnu.

Podívejte se na to v článku IKEA vytvořila pokoj jako lezeckou stěnu.

Zdroj: AdWeek

Štítky dokumentu: Formy PR Kreativní inspirace

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: