Inscene.com - videobanka slavných scén Paramountu

16. 12. 2009 | ILE
Přemýšleli jste o tom, že hláška Forresta Gumpa: "Život je jako bomboniéra..." by se skvěle hodila do vaší nové reklamy, ale její získání vám připadalo nad vaše možnosti? V tom případě vám doporučujeme shlédnout internetové stránky Inscene.com, které připravilo filmové studio Paramount. Jedná se o videobanku se slavnými ukázkami z filmů, které mu patří.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Přemýšleli jste o tom, že hláška Forresta Gumpa: "Život je jako bomboniéra..." by se skvěle hodila do vaší nové reklamy, ale její získání vám připadalo nad vaše možnosti? V tom případě vám doporučujeme shlédnout internetové stránky Inscene.com, které připravilo filmové studio Paramount. Jedná se o videobanku se slavnými ukázkami z filmů, které mu patří. V první fázi se bude jednat zhruba o 80 filmů, postupem času ale Paramount předpokládá zapojit až tisícovku snímků.
Celý projekt počítá zejména s komerčním využíváním ukázek - ukazuje se totiž, že jejich masivnější zapojení do reklam by zároveň mohlo zvýšit divácký zájem o tyto filmy. Studio by tak zabilo dvě mouchy jednou ranou - kromě příjmu z prodeje ukázek by přiživilo kolísající zájem o DVD a Blue-ray nosiče.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: