Instagram Stories bude brzy možné ukládat do konceptů

25. 3. 2021 | Milada Zemanová
Marketéři a tvůrci obsahu se mohou radovat. Nová funkce od Instagramu umožní ukládat koncepty Stories přímo v této aplikaci a publikovat je v ten nejvhodnější moment.

Instagram tento týden přišel s novinkou, která jistě potěší nejednoho marketéra. Již brzy totiž umožní Stories nejprve uložit jako koncept a publikovat je později. Správci instagramových profilů si tak budou moci Stories nejprve připravit a publikovat jej v době, kdy bude pro jejich sledující nejzajímavější.

Vývojář Alessandro Palluzzi ve svém tweetu odhalil, jak by takové koncepty mohly vypadat.

Podle dosavadních informací se zdá, že tvorba konceptů Stories bude velice snadná. Samozřejmě už nyní je možné ukládat svá Stories do mobilního telefonu, ale prozatím k tomu byla vždy potřebná aplikace třetích stran. Nyní budou mít tvůrci uložené svá Stories přímo v Instagramu, takže se k nim pohodlně dostanou.

Instagram prozatím neuvedl, kdy přesně můžeme tuto novinku očekávat, ale můžeme předpokládat, že její označení „brzy” se vztahuje na nejbližší týdny či měsíce.

Instagram dále upozornil své uživatele na varovné zprávy, které se tváří, že pochází právě od této platformy. Podvodné firmy se snaží z uživatelů vylákat jejich osobní údaje pod záminkou, že porušují pravidla platformy. Nicméně taková upozornění zasílaná skrze zprávy jsou vždy podvodná. Instagram dle svého vyjádření totiž nikdy nekontaktuje uživatele skrze zprávy a ani s tím začít nehodlá.

Zdroj: Social Media TodayInstagram’s @Creators

Štítky dokumentu: Instagram
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: