Internet Effectiveness Awards prodlužují nominace. Stále máte šanci přihlásit svůj projekt či kampaň!

7. 4. 2016 | Michl Petr
Nominace do nejvýznamnější české soutěže hodnotící efektivitu internetových projektů Internet Effectiveness Awards byly prodlouženy až do 15. dubna 2016.

Nominace do nejvýznamnější české soutěže hodnotící efektivitu internetových projektů Internet Effectiveness Awards byly prodlouženy až do 15. dubna 2016. Pokud jste se tak ještě nerozhodli, zda přihlásit svůj projekt nebo svou kampaň, máte jedinečnou možnost to napravit. V letošním ročníku se soutěží hned v devíti kategoriích.

Kdo se může přihlásit do IEA? „Soutěžit mohou e-shopy, firmy, státní instituce nebo neziskové organizace. Není rozhodující velikost společnosti, záleží pouze na efektivitě řešení. Porota vybírá vítězné projekty či kampaně na základě jejich efektivity. Měřítkem je celkový úspěch vztažený k nákladům na projekt,“ přibližuje Michal Kříž, prezident Asociace.BIZ, která je organizátorem soutěže.

V letošním ročníku vyhlásí porota vítěze v těchto devíti kategoriích: Spotřební zboží a služby, Online obchod, Bankovnictví, pojišťovnictví a finance, Auto-moto, Telekomunikace a IT, Cestovní ruch a doprava, Průmysl a energetika, Neziskový sektor, lidská práva a životní prostředí a Společnost, politika a kultura.

Ve hře je tedy až 27 ocenění v daných kategoriích a navíc mimořádné ceny udělované porotou. V porotě zasedne následně 22 porotců, kteří budou mít měsíc na vyhodnocení těch nejlepších projektů a následně vyberou projekt, který získá nejvyšší hodnocení a udělí mu cenu Grand Prix vyrobenou z českého křišťálu společností Moser.

Nominace projektů je možná až do pátku 15. dubna 2016 prostřednictvím formuláře na www.iea.cz. Na stejné stránce je možné najít kompletní informace, pravidla soutěže nebo přehled vítězných projektů z minulých let.

Vítězové letošního ročníku budou vyhlášeni na slavnostním galavečeru, který proběhne 2. června 2016 v nových konferenčních prostorách společnosti Microsoft a který opět uvede Jiří Mádl. Hostem večera bude mimo jiné česká alternativní kapela Thoola

Štítky dokumentu: E-Commerce
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: