Investiční skupina Miton spustila Inzeromat

7. 3. 2017 | redakce
Inzeromat od Mitonu publikuje inzerát zadaný přes mobilní aplikaci automaticky na Sbazaru, Bazoši, Letgo a Bayo najednou.

Inzeromat

Prodejci, kteří chtějí při nabízení zboží oslovit nejvíce potenciálních kupců v České republice, mají nově k dispozici web a aplikaci Inzeromat. Díky ní dostanou svou nabídku snadno a rychle na všechny nejrozšířenější české inzertní služby najednou. Stačí inzerát jednoduše zadat na Inzeromat přes web nebo aplikaci na mobilu a díky ní se objeví mezi inzeráty na Sbazaru, Bazoši, Letgo a Bayo. Takto prodávající osloví kolem půl milionu potenciálních zákazníků, kteří na tyto servery každý den chodí. Inzeromat je součástí portfolia investiční skupiny Miton.

Tým Inzeromatu vede Martin Jiřička, který dříve pracoval v Liftagu, Seznam.cz, Centrum.cz nebo společnosti Etnetera. Rozjížděl také inzertní službu Bayo, která byla pro Miton první fází vstupu na trh s použitým zbožím a vedla k založení Inzeromatu. Díky němu mohou prodejci oslovit více možných kupců než jednotlivé inzertní služby. Vkládání inzerátů přes Inzeromat je zdarma. Jiřička vysvětluje výhody služby:

Hlavní cíl inzerenta je prodat zboží. Z jeho pohledu je jedno, kde prodá. Díky Inzeromatu může jednoduše vystavit zboží všude. Tím si inzerent maximalizuje šanci na rychlý prodej.”

Aplikace Inzeromat je v tuto chvíli dostupná pro zařízení s operačním systémem Android. Na Google Play má nyní hodnocení 4,4.

„Mnohé zavedené inzertní služby v České republice fungují a prakticky i vypadají stejně jako před osmi lety, míra inovace je minimální. Přitom dnešní technologie dokáží nabídnout uživatelům mnohem větší komfort. Klíčovou roli ve změně celého odvětví budou hrát mobilní zařízení,“ říká Kamil Demuth, investiční manažer Mitonu.

Pro maximální využití Inzeromatu je třeba, aby si ho zákazník na začátku propojil se svými účty na inzertních portálech. Na ně se přihlásí pouze jednou. Stávající i nové inzeráty pak již může vystavovat z Inzeromatu na všechny připojené inzertní portály najednou. Jakmile zákazník zboží prodá, tak jednoduše přes jedno kliknutí na Inzeromatu svou nabídku stáhne ze všech inzertních serverů najednou.

Štítky dokumentu: E-Commerce Startup

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: