iPhone 4 možná naposledy v reklamě

15. 7. 2011 | bN
Nové televizní spoty představují funkce AirPlay a FaceTime, které bez iPhonu nezískáte. iPhone 4 v nich vidíme možná naposledy.

Nové televizní spoty, které před několika málo dny vypustil Apple do světa, se zaměřují na dvě funkce, které bez iPhonu nikde jinde nezískáte, jak ostatně praví sama reklama.

V jednom spotu je představena funkce AirPlay, díky níž si můžete jednoduše přehrávat hudbu z iPhonu na reprobednách, prohlížet si fotografie či videa z vašeho telefonu na televizní obrazovce.

Druhý spot popisuje funkci FaceTime, která umožňuje komunikovat „Face to face“ prostřednictvím vašeho iPhonu (videohovorem) s vašimi blízkými, kteří mají iPhone, iPad či MacBook.

Tyto spoty jsou pokračováním kampaně, která odstartovala již v březnu s mottem „Pokud nemáš iPhone, tak nemáš…“ („If you don´t have an iPhone, you don´t have a…“). Reklamy, které můžete zhlédnout přímo zde, připomínají, k čemu jsou funkce AirPlay a FaceTime dobré.

Je možné, že v reklamách vidíme iPhone 4 na jedněch z posledních záběrů. Důvod je jednoduchý – pátá generace magických telefonů od Applu se nezadržitelně blíží a až se dostane na trh, iPhone 4 přejde do ústraní.

Zdroj:www.cultofmac.com
 

Štítky dokumentu: Mobilní zařízení YouTube
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.