Jak vidí chlupáči Vánoce? Dle Pedigree jako Svátky hodného psa

13. 11. 2018 | Kristýna Vozková
Už se těšíte na Vánoce? Vaši čtyřnozí miláčci ne. Ti totiž slaví zásadně Svátky hodného psa.

Vítejte v psím světě, kde slovo Vánoce neznamená vůbec nic. Tady se totiž slaví Svátky hodného psa, plné procházek s páníčkem, super dobrůtek a senzačně šustícího balícího papíru. Všechno se tu točí jen kolem čtyřnohého miláčka. Na jeho počest lidé staví v obýváku symbol té nejsenzačnější psí tyčky (stromeček) plný super hraček (ozdoby), pod kterým se vyskytuje spousta materiálů na trhání a žvýkání (dárky).

Nevěříte? Nechte si to vysvětlit od toho nejpovolanějšího, od psa. Právě ten je hlavní hvězdou celosvětové vánoční kampaně, kterou pro Pedigree vytvořily agentury Colenso BBDO New Zealand a BBDO New York.

I trochu narcistický mazlíček nakonec pozná, že se během svátků vše netočí jen kolem něj, ale kolem všech hodných pejsků. Podle výkonného kreativního ředitele Colenso BBDO New Zealand, Dana Wrighta, tomu tak však o Vánocích často nebývá. Psi mají v našich domovech a životech své specifické místo. Během vánočních svátků však pro nás často nehrají hlavní roli. Nyní jsme tak pro ně nachystali takovou oslavu, kterou si podle nás zaslouží,” uvedl na adresu kampaně.

V rámci ní si můžete na Spotify poslechnout speciální album psích koled zvané Season of Good Dog the Album a měla by následovat také celá kolekce dárkových předmětů pro psy. Svým čtyřnohým kamarádům tak budete moci koupit například balicí papír s vůní papučí, vánoční punčochu ve tvaru tlapky nebo tyčinky MistleSTIX, které zavěsíte na jmelí a musíte jimi obdarovat každého pejska, který si pod něj sedne.

Kampaň by měla být aktivována každý rok v předvánočním čase a připomínat tak páníčkům, že Vánoce nepatří jen jim. Tak šťastné a chlupaté Svátky hodných pejsků!

Zdroje: campaignbrief.com, musebycl.io

Štítky dokumentu: Kreativní reklama
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.