Jak vyzkoušet Google+ co nejdříve

30. 6. 2011 | bN
Nově spuštěná sociální síť společnosti Google je prozatím přístupná pouze na pozvání. Existuje však jednoduchý způsob, jak do Google+ pozvat další lidi.

Nově spuštěná sociální síť společnosti Google je prozatím přístupná pouze na pozvání. Pokud chcete začít zkoušet Google+, budete toto pozvání potřebovat.

I když zatím není možné pozvánky posílat, je zde jeden jednoduchý způsob, jak do Google+ pozvat další lidi a rozšířit tak své Kruhy.

Kdokoliv s účtem v Google+ může vytvořit libovolný status a nasdílet ho na konkrétní mailové adresy - místo výběru Kruhu zkopíruje mailovou adresu (k jednomu statusu jich můžete připojit kolik chcete).

Google+ odešle takto sdílený status mailem na připojené adresy - příjemce pak odkazem ve spodní části mailu může založit účet na Google+.

Pokud budete chtít Google+ používat, musíte mít zřízen tzv. Google účet - ten nejspíš již máte, pokud používáte Gmail, AdSense či další služby Google. A pokud neznáte nikoho, kdo již pozvánku do nové služby dostal, nezoufejte a užijte si ještě chvíli příjemného napětí.

Zdroj informací: www.pooh.cz
 

Štítky dokumentu: Google
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.