Jan Kraus pronajímá červenou pohovku ze své show přes Airbnb

18. 3. 2016 | Petr MichlAirbnb se rozhodně nebojí netradičních forem propagace. Psali jsme již o celé řadě kampaní, které zájemcům zprostředkovali například noc v lanovce v Alpách nebo přespání v opuštěném letadle na letišti. Nyní přichází Airbnb s nápaditou soutěží do Čech. Zájemci se přitom neutkají o ubytování v honosném sídle, ale o spočinutí na velice slavném gauči: na tom z show Jana Krause.

Na červené pohovce již seděla Madeleine Albrightová, Petr Čech či Tomáš Berdych. Zájemci o posezení na tom samém sofa musí být registrovaní uživatelé Airbnb a projevit o něj zájem právě přes tuto komunitní platformu zprostředkovávající ubytování. Výherce pak čeká natáčení příštího dílu show přímo v divadle Archa a nejspíš také krátké interview s Janem Krausem! Speciální díl bude on air 23. března krátce po deváté hodině večer.

Jan Kraus se představuje na svém Airbnb profilu takto: „O svůj slavný červený gauč bych se rád podělil prostřednictvím Airbnb. Mám rád moderní technologie - byl jsem jedním z prvních majitelů počítače Sinclair ZX v Praze v 80. letech. Hrál jsem prince, a i když dodnes nevím, jak přesně se budí princezny, myslím, že teoreticky mám všechny předpoklady být dobrý Airbnb hostitel.“

Pravidla pronájmu jsou poměrně jednoduchá:

  • „Zákaz sezení nebo ležení na ostatních hostech Show Jana Krause.
  • Selfie s Janem Krausem povolena!

Varování: Soutěž není určena pro ty, kteří jsou alergičtí na humor Jana Krause. Vážně!" 


„Airbnb je především o jedinečných zážitcích," říká Andrew Verbitsky, generální ředitel Airbnb pro Českou republiku a dodává: „Jsme velmi rádi, že máme příležitost spolupracovat se Show Jana Krause a představit tak jejím divákům všechny benefity Airbnb. Spolupráce je to pro nás zajímavá i z toho důvodu, že Jan Kraus je sám fanoušek startupů a nových technologií. Těšíme se na další zajímavé projekty, které v České republice zrealizujeme.“

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, podívejte se na nabídku pronájmu červeného gauče přímo na stránkách Airbnb. Pošlete poté hostiteli zprávu, ve které se podělíte o vaše příběhy a zkušenosti s Airbnb, ať už jako hostitel nebo host. Všechny přihlášky musí být doručeny nejpozději do 20. března.

Kam dál?Není to poprvé, co se na Airbnb vyskytlo neobvyklé obydlí. V minulosti se již objevily nabídky na přespání v obchodním domě IKEA v Sydney, v pokoji jak z obrazu od Vincenta van Gogha, v odstaveném letadle na amsterodamském letišti Schiphol, v kabině lanovky zavěšené v úctyhodné výšce 2 700 metrů nad mořem nebo v pařížských katakombách.

Štítky dokumentu: Budování značky Formy PR

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: