Jim Beam uvádí vlastní Apple Watch

9. 9. 2016 | Petr Michl
Tohle nejsou Apple Watch. To jsou Jim Beam Apple Watch!

 

Keynote společnosti Apple je celosvětově sledovanou událostí a není výjimkou, že se na jejím mediálním pokrytí snaží přiživit i další značky. Letos se předvedl Jim Beam, který uvedl tzv. Jim Beam Apple Watch.

Tyto hodinky nemají tolik funkcí, ale v jednom jsou chytré, vejde se do nich malý panák oblíbeného bourbonu. Elegantní rozhraní se otevírá a zavírá manuálně na vyžádání. Ač neukazuje čas, šetří ho. Tím, že eliminuje potřebu hledat skleničku, když máte chuť na panáka," je uvedeno v tiskové zprávě. Podívejte se na gadget, který osloví všechny, co se chtějí vyhnout vyslovení hlášky: Tohle není Jim Beam," v propagačním videu.

Právníci z Cupertina se pravděpodobně budou čílit, ale značce tvrdého alkoholu projde i použití názvu Jim Beam Apple. Skutečně se tak totiž jmenuje řada jeho pití obsahující také jablečnou šťávu.

Kritici se mohou ptát: 'K čemu jsou dobré hodinky, které neukazují čas? '" říká Fred Noe, jehož rodina pracuje v lihovaru Jim Beam již po sedm generací. My si však myslíme, že jsme vytvořili hodinky, které vám pomohou čas vytvořit. Kdo si nechce udělat čas na přátele, rodinu a osvěžujího panáka Jim Beam Apple nebo na koktejl?"

Nejedná se pouze o PR stunt do tiskové zprávy. Hodinky od Jima Beama si skutečně můžete koupit, a to na JimBeamAppleWatch.com za příznivých 17 dolarů 99 centů. To je o stovky dolarů méně než v případě originálu a po pár využitích jejich primární funkce zapomenete, že pravý Apple Watch nějaké vůbec má.

Edit (9. 9.): Hodinky jsou již bohužel vyprodané.

Zdroje: Adweek, JimBeamAppleWatch.com

Štítky dokumentu: Formy PR Kreativní inspirace
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: