Každý desátý pod 25 let esemeskuje při sexu

7. 5. 2010 | RaTP
Esemeskování chytá nový dech. Podpořeno způsobem komunikace, který probíhá na sociálních sítích se stává novou módou mladých uživatelů mobilních telefonů. A tak se znovu setkáváme s tím, co je Čechům dobře známé - tedy že se esemeskuje vždy a všude. Z průzkumu společnosti Retrevo, která zpovídala skupinu uživatelů mobilních telefonů do 25 let vyplývá, že nám nevadí textování ani při těch nejvíce intimních aktivitách.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Esemeskování chytá nový dech. Podpořeno způsobem komunikace, který probíhá na sociálních sítích se stává novou módou mladých uživatelů mobilních telefonů. A tak se znovu setkáváme s tím, co je Čechům dobře známé - tedy že se esemeskuje vždy a všude.
Z průzkumu společnosti Retrevo, která zpovídala skupinu uživatelů mobilních telefonů do 25 let vyplývá, že nám nevadí textování ani při těch nejvíce intimních aktivitách.
Polovina respondentů odpověděla, že nemá žádný problém s esemeskováním při jídle, čtvrtina pak potvrdila, že esemesky posílá při používání toalety. Zajímavého výsledku pak bylo dosaženo při zkoumání esemeskování při sexu. K němu se totiž přiznalo těžko uvěřitelných 10 % dotazovaných.
A jak si mladí do 25 stojí ve srovnání se skupinou respondentů nad 25 let? Obecně se dá říci, že starší jsou o polovinu umírněnější. Při jídle zprávy píše 27 %, na záchodě 12 % a při sexu "pouhých" 6 %.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: