Kolonial.cz startuje výdej nákupů ve Špindlerově Mlýně

8. 12. 2016 | redakce
E-shop s potravinami Kolonial.cz od zítřejšího dne spouští provoz zimního pick-up pointu pod Hromovkou ve Špindlerově Mlýně. Rekreanti, kteří si jedou zalyžovat na víkend si už nebudou muset vozit zásoby z domova.

Kolonial osobní odběr Špindlerův Mlýn

E-shop s potravinami Kolonial.cz od zítřejšího dne spouští provoz zimního pick-up pointu pod Hromovkou ve Špindlerově Mlýně. Po celou sezonu bude sloužit lyžařům a rekreantům, přijíždějícím do Špindlerova Mlýna.

Nákup si bude možné vyzvednout každý pátek od 18:00 do 22:00. Objednávky se uzavírají vždy ve 22 hodin předchozího dne. Doprava je zdarma, samozřejmostí je možnost objednání ze všech 11,5 tisíce položek sortimentu Kolonialu včetně čerstvých potravin, uchování nákupu v optimální teplotě po celou dobu uskladnění v dodávce (dodávka je poháněna CNG, takže její provoz není nijak obtěžující) a možnost platby kartou na místě přímo u příručího.

Chceme lyžařům především zpříjemnit jejich cestu na hory. Dobře víme, že při cestování s rodinou a zimní výbavou není v autě místa nazbyt. Větší nákupy ve Špindlerově mlýně nejsou úplně komfortní, takže naprostá většina rodin vozí potraviny s sebou,” zmiňuje Ondřej Tomeš, marketingový ředitel Kolonial.cz. „My jim umožníme vyzvednout si ihned po příjezdu nákup na celý víkend, včetně jídla a výbavy pro děti. Uvolněné místo pak mohou využít pro sáňky nebo boby, které by jinak musely zůstat doma.”

Pick-up point startuje již tento pátek, první nákupy je tedy možné objednat již dnes. Ukončení provozu se očekává s koncem lyžařské sezony, tedy pravděpodobně v březnu 2017. Pokud budou letošní sněhové podmínky dobré, navštíví zimní středisko více než 750 tisíc návštěvníků.

Kam dál?

Kolonial.cz nezkouší podobné inovace. Na konci listopadu uvedl Rohlik.cz osobní odběr nákupu zdarma na 4 čerpacích stanicích v Praze.

Štítky dokumentu: E-Commerce Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.