Komunální bizár: brněnský kandidát ČSSD dosáhl dna

13. 9. 2018 | Petr Michl
Neuvěříte, co se stane, když si politik z Brna zrovna „náhodou sedí v popelnici"...


Zdroj: Oliver Pospíšil / Facebook

Komunální volby přinášejí letos tolik prapodivných kampaní, že je to těžké stíhat sledovat. Letos je velkým tématem, kdo všechno má číslo na Andreje Babiše. Činí se ale i  jiné strany. Dna ovšem zatím dosáhl lídr ČSSD v Brně, Oliver pospíšil. Myslíme tím přitom dno kontejneru na odpad. Doslova!

ČSSD v několika městech vyrazila do voleb se slibem zrušení poplatků na odpad. Vlastně jde o dobře srozumitelné levicové gesto, obzvláště když se má týkat dětí a důchodců. V Liberci ho ale dokázali zamotat.

Odpady zdarma jsou ti tři pánové z billboardu? I tak se ptali internetoví posměváčci.

Brněnský kandidát ČSSD Oliver Pospíšil nechtěl ponechat nic náhodě a odhodlal se zamezit jakýmkoliv dezinterpretacím. Rozhodl se počíhat si na voličku v kontejneru na papírový odpad... a nebudete věřit, co se stalo poté.

Lídr brněnské kandidátky ČSSD navíc vše vyšperkoval popiskem videa:

To si takhle náhodou sedím v popelnici, čtu naše noviny "Brno pro Brňáky", a najednou se otevře víko. Tak jsem to paní řekl.

S námi bude mít popelnice zdarma! Stejně jako její vnoučata! :-)

Proč? Proč by měli senioři platit víc, než musí, když musí obracet každou korunu? Poplatek za odpad je vlastně místní daň. Proč tedy od této povinnosti neosvobodit děti a podpořit tak cíleně rodiny s dětmi? Prostě POPELNICE ZDARMA DĚTEM A SENIORŮM!"

Spot se vyznačuje amatérskými výkony před i za kamerou a jednoznačně patří do tzv. WTF kategorie. Do takové, která je sdílena pro pobavení ostatních. I proto nabral za necelý den od spuštění přes 110 tisíc zhlédnutí na Facebooku. Minimálně produkční amatérismus u kampaní souvisejících s komunálními volbami je svým způsobem standardem. Nemůžeme si ovšem pomoci, toto virální dílko působí tak mimozemsky, až je svým způsobem milé.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.