Konec Google Videa se odkládá

26. 4. 2011 | BrP
Před nedávnem oznámil Google rušení jedné ze svých služeb Google Video, která byla v praxi plně nahrazena službou YouTube, spadající také pod Google.

Před nedávnem oznámil Google rušení jedné ze svých služeb Google Video, která byla v praxi plně nahrazena službou YouTube, spadající také pod Google. Po oznámení rušení služby se elosvětově zvedla vlna kritiky, neboť provozovate nenabídl žádný jednoduchý převod nahraných videí na YouTube. Google původne plánoval zastavení služby k 13.5. letošního roku. Nakonec se však rozhodl jinak, původní datum bylo dementováno a žádné další se zatím neobjevilo.

Společnost zároveň vyslyšela požadavky uživatelů služby Google Video a připravila snadný převod obsahu právě na Youtube bez nutnosti video ručně stahovat a poté opět ručně nahrávat na YouTube. To zároveň dává tušit, že konec Google Videa je stále ve hře, ačkoliv zatím nikdo netuší, kdy to bude.

Zdroj: Tyinternety.cz

Štítky dokumentu: Google YouTube
Sdílejte tento článek:
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.