Konference Direct mail - hledání efektinvích cest

6. 5. 2010 | IKE
Hledání efektivních cest pro direct mail jako funkční médium generující vysokou responsi - to je cílem konference Direct mail, která se uskuteční v pátek 14. května od 9 hodin v prostorách Autoklubu ČR. Konference přinese ucelený pohled na problematiku direct mailu, jak ze strany poskytovatelů služeb v DM, tak ze strany reklamních agentur a jejich klientů.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Hledání efektivních cest pro direct mail jako funkční médium generující vysokou responsi - to je cílem konference Direct mail, která se uskuteční v pátek 14. května od 9 hodin v prostorách Autoklubu ČR.
Konference přinese ucelený pohled na problematiku direct mailu, jak ze strany poskytovatelů služeb v DM, tak ze strany reklamních agentur a jejich klientů. Účastníci budou seznámeni s tím, jak vytvořit funkční direct mailovou kampaň a jak ji správně zadat agentuře, jakou péči je třeba věnovat výběru adres pro direct mail, jak nákladná je produkce DM kampaně a jak se postarat o její efektivitu. Kromě jiného bude v programu představen také výběr těch nejlepších direct mailových kampaní ze světa i od nás a nebude chybět ani prezence nových trendů, technologií a možností pro atypické zpracování zásilek.
Program konference najdete tady , zaregistrovat se můžete zaregistrovat zde .

Štítky dokumentu: Reportáže

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: