Křišťálová Lupa 2013: Hlasování startuje dnes

18. 9. 2013 | rd

Následujících pár týdnů rozhodne o vítězích 8. ročníku ankety Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu, která dnešním dnem vstoupila do finální hlasovací fáze. Internetová veřejnost a odborná porota nyní vyberou z nominovaných internetových projektů ty nejzajímavější a nejužitečnější za uplynulý rok.

Na stránkách ankety Křišťálová Lupa 2013 – Cena českého Internetu je v období od 18. září do 27. října 2013 k dispozici hlasovací formulář, jehož pomocí nyní může nejširší veřejnost dávat hlasy a podpořit své favority v jednotlivých kategoriích.

"Do nominační fáze se během léta zapojilo celkem 19 614 nominujících, což představuje 30% nárůst proti loňskému roku. Tento výsledek svědčí o mimořádně velkém zájmu uživatelů a potvrzuje, že jde o nejvýznamnější hlasovací akci českého internetu,"  uvádí Ján Simkanič, výkonný ředitel společnosti Internet Info.

Seznam projektů nominovaných v hlavní kategorii Projekt roku:

demagog.cz
Unikátní projekt poskytující analytickou zpětnou vazbu pro výroky politiků.

HITHIT
Web pro získávání finančních prostředků prostřednictvím crowdfundingu už úspěšně využila řada zajímavých projektů.

OPRÁSKI SČESKÍ HISTORJE
Originální komiks o české historii viděné současnýma očima.

Peklo na talíři
Pořad Peklo na talíři na Stream.cz popularizuje problematiku kvality jídla a praktiky jejich výrobců a distributorů.

Triobo
Publikační platforma pro vydávání obsahu na mobilních zařízeních, kterou využívají mimo jiné časopisy Dotyk, 100+1 nebo Srdcaři.

Srpen 1968 na Facebooku a Twitteru
Retro přímý přenos invaze z roku 1968 na sociálních sítích.

Prima Online
Digitální sekce televize Prima pod vedením Daniela Grunta zažila v letošním roce raketový nástup s řadou nových projektů.

Tablet media: Dotyk
První projekt vydavatelství, které se zaměřuje výhradně na vydávání titulů pro tablety. K dostání zdarma, je financován reklamou.

Kompletní seznam nominovaných projektů ve všech kategoriích naleznete na stránkách ankety ZDE.

V sedmi kategoriích o vítězích rozhodne veřejnost, v dalších sedmi pak odborná porota, složená z bezmála 200 internetových odborníků, podnikatelů a zástupců médií. Každý, kdo se do hlasování zapojí, má šanci získat vstup na slavnostní vyhlášení výsledků ankety s mottem "Každý dostane, co si zaslouží", které proběhne 20. listopadu v pražském divadle Archa.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: