La Degustation Online: Fast Moving Consumer Goods v online prostředí

5. 3. 2014 | PM

Seriál diskusních konferencí "La Degustation Online" pořádaný Asociací dodavatelů internetových řešení Asociace.BIZ pokračuje v březnu večerem zaměřeným na rychloobrátkové zboží v online prostředí.

V neformální atmosféře diskusního večera se tentokrát bude hovořit o tom, jak se rychloobrátkové zboží, nabízené dosud převážně jen ve velkoplošných prodejnách, dostává i do online světa.

Pokud vás zajímá, zda lze s úspěchem takové zboží prodávat online, jaký přístup zvolit, aby jeho nabídka prostřednictvím internetu bodovala u zákazníků a jak ho šikovně propagovat v digitálním prostředí, pak si přijďte poslechnout příběhy, rady, zkušenosti a tipy přednášejících.

O tématu budou v krátkých přednáškách a v následné panelové diskusi hovořit: Markéta KristlováMondelez Czech Republic, která se stará především o propagaci čokolád Milka, Martin Derňar z Net Sales, s.r.o. a Alena Oswaldová z Nestlé Česko. V panelové diskusi je doplní i Jiří Maier.

Březnová diskusní akce spojená opět s ochutnávkou vícechodového degustačního menu se uskuteční v úterý 11. března 2014 od 18:00 v klubu Solidní Jistota na Praze 1. Zájemci se mohou registrovat na stránkách www.ladegustationonline.cz.

Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: