LEGO není jen o stavebnicích. Edici obrazů Art si můžete pověsit na zeď

7. 7. 2020 | Kristýna Vozková
LEGO není jenom pro děti! S novou kolekcí LEGO Art si vytvoříte originální variace obrazů s Warholovou Marilyn Monroe , The Beatles, Iron Manem nebo temnými Sithy ze ságy Star Wars.

Už nemusíte krást svým dětem potají stavebnice. LEGO nyní přichází se zábavou pro dospělé. Výtvory z nové edice LEGO Art si navíc můžete pověsit na zeď a kochat se svou zručností třeba celé roky. Z barevných kostiček si můžete vytvořit Marilyn Monroe, The Beatles, Iron Mana nebo záporáky ze Star Wars. 

Fantazii se meze nekladou. Z každé sady můžete sestavit buď různé barevné variace nebo úplně jiný motiv. Pokud se vám ale nebude chtít přeskládávat LEGO z Johna na Paula nebo z Darth Vadera na Kylo Rena, kdykoliv se vám změní nálada, můžete si zakoupit sad několik a sbírku si zkompletovat. Na zeď si potom vyvěsíte celkem čtyři portréty Marilyn, všechny členy The Beatles, tři různé variace na Iron Manovu masku a sithské lordy Darth Maula, Darth Vadera a Kylo Rena. V případě Iron Mana a Sithů navíc můžete původní tři obrazy spojit v jeden velký, viz. fotogalerie na konci článku. 

Kromě dílků, plátna a držáku na stěnu obsahuje balení také nahrávky s tématickým hudebním doprovodem pro každou sestavu. Díky tomu by se měl stavitel do svého uměleckého díla ponořit ještě hlouběji. Cílem společnosti LEGO je oslovit starší publikum a znovu v něm probudit touhu po dětské hravosti. Jak uvádí seniorní ředitelka designérské sekce LEGO, Louise Elizabeth Bontoft: Víme, že dospělí potřebují po náročném dni v práci vypnout a věříme, že mohou během relaxace vytvářet umělecká díla, která dokonale odráží jejich osobnost. Chceme tak inspirovat fanoušky filmu, milovníky hudby i designu, aby se ponořili do světa umění a kreativity spojené s jejich idoly.“

Jedna sada dospělácké zábavy by měla přijít na necelé tři tisíce korun a prodej by měl být spuštěn na počátku srpna v obchodech LEGO v rámci USA a na webových stránkách

Štítky dokumentu: Budování značky Podpora prodeje
Sdílejte tento článek:
Podobné články: