Lifestyle Sport v ČR končí

9. 4. 2010 | ITE
Irský řetězec Lyfestyle Sport, který v roce 2007 pohltil prodejny City Sport oznámil, že se stáhne z České republiky. Důvodem jsou dlouhodobě nevyhovující finanční výsledky - jen za loňský rok firma prodělala přes půl miliardy korun. "Společnost Lifestyle Sports ukončila prodejní činnost na území ČR. V současné době jsou veškeré prodejny společnosti uzavřeny," oznámila společnost na svých internetových stránkách.

Ilustrační obrázek, zdroj: www.sxc.hu

Irský řetězec Lyfestyle Sport, který v roce 2007 pohltil prodejny City Sport oznámil, že se stáhne z České republiky. Důvodem jsou dlouhodobě nevyhovující finanční výsledky - jen za loňský rok firma prodělala přes půl miliardy korun.
"Společnost Lifestyle Sports ukončila prodejní činnost na území ČR. V současné době jsou veškeré prodejny společnosti uzavřeny," oznámila společnost na svých internetových stránkách. Lifestyle Sport se tak stane další z řady společností, které z České republiky vyhnaly neuspokojivé hospodářské výsledky. Kromě ní se letos z českého trhu stáhnou například také britské rychloservisy Halfords.


To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: