LinkedIn představil nové nástroje pro zahájení konverzace a budování komunit

19. 6. 2019 | Milada Zemanová
LinkedIn se v posledních měsících snaží co nejvíce zalíbit svým uživatelům. Přidal proto Reakce, sdílení PDF dokumentů, označování lidí na fotografiích či posílání videozpráv.

LinkedIn využívají každý den miliony uživatelů. Ať už se jedná o uživatele, kteří hledají práci či změnu kariéry, tak zástupce firem, kteří se snaží oslovit první jmenovanou skupinu. LinkedIn se dle svých slov stále snaží spolupráci mezi těmito dvěma skupinami vylepšit, a představil proto v průběhu posledních měsíců nové nástroje, které mají sloužit ke zmíněnému účelu.

Označování lidí na fotografiích

Tato funkce je například na Facebooku zcela běžná. Nyní bude možné i na LinkedInu označit osoby, které se nachází na fotografii. Ať už tak jste na firemním jednání nebo třeba konferenci, můžete označit další lidi, kteří jsou s vámi na fotce.

Reakce, které vyjádří víc než lajk

Dát pod příspěvek lajk není vždy dostačující. Pokud vašeho kolegu povýší, chcete mu spíše pogratulovat. Známému, který má za sebou úspěšnou prezentaci byste třeba rádi virtuálně zatleskali. LinkedIn proto v dubnu tohoto roku představil takzvané Reakce, které mají uživatelům pomoci s vyjádřením svých pocitů.

Posílání videozpráv

Miliony uživatelů publikují příspěvky s videi. V nich sdílí své myšlenky, zkušenosti nebo třeba střípky ze svých životů. Nově LinkedIn umožňuje sdílení videí i přes zprávy.

Tlačítka jsou přemístěna

LinkedIn se snaží dosáhnout stavu co největší uživatelské přívětivosti, a tak přesunul tlačítka pro publikování příspěvku a odeslání zprávy v rámci mobilní aplikace. Tlačítko určené k publikaci se nachází uprostřed ve spodní části obrazovky a tlačítko pro zprávy najdete v pravém horním rohu.

Snadné sledování hashtagů a aktivit ve Skupině

Pokud rádi sledujete hashtagy a chcete být v obraze, co se děje ve Skupinách, kterými jste členy, jistě budete mít radost. Všechny Skupiny a hashtagy najdete v pravé části svého feedu. Můžete tak přehledně sledovat, co se v jednotlivých oblastech děje.

Zdroj: LinkedIn

Tip redakce:

Pokud chcete s někým sdílet své myšlenky, často využíváte Powerpointové prezentace nebo PDF dokumenty. A právě tyto formáty LinkedIn od letošního dubna umožňuje publikovat v rámci feedu, sdílet do Skupiny či nahrát na Stránku.

Štítky dokumentu: LinkedIn
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: