LinkedIn spouští vlastní video formát. Zatím je jen pro influencery

5. 8. 2016 | Petr Michl
Video obsah vládne a uvědomuje si to i LinkedIn. Spouští svůj vlastní video formát.

Video obsah se stává tím nejžádanějším zboží na internetu a nově se tomu přizpůsobuje i sociální síť pro profesionály LinkedIn. Od tohoto týdne spouští vlastní videoformát, zpočátku ovšem nebude dostupný každému.

Možnost využít ho má nyní jen něco přes 500 vybraných influencerů a restrikce svazuje i jeho podobu: je ve čtvercovém formátu a jeho délka je pouhých 30 vteřin.

Zatím můžete zhlédnout například tipy od Naomi Simson a Guy Kawasakiho na to, jak skvěle zvládnout váš příští pitch. O tom, jak by měly školy měřit úspěch, mluví spoluzakladatel KIPP Mike Feinberg and CEO edX Anant Agarwal.

Způsob fungování vám objasní rozkliknutí videa Reida Hoffmana, který se ptá, co převezme jako první umělá inteligence v práci dotazovaných. Po jeho zhlédnutí se automaticky spustí odpovědi dalších influencerů také omezené půlminutovou délkou. Videa nejde jednoduše embeddovat, jsou na vlastní stránce s černým pozadím, kde jsou pod otázkou v chronologickém pořadí seřazená videa respondentů.

Ač je zatím vlastní video formát LinkedInu přístupný jen vyvolené společnosti, dá se očekávat, že bude v blízké budoucnosti k dispozici všem.

Zdroj: Blog LinkedIn

Štítky dokumentu: LinkedIn

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články: