LinkedIn spustil na Spotify playlisty pro rozvoj kariéry

12. 3. 2020 | Petr Michl
Chce najít ten správný song pro napsání CV, nebo úspěšný nástup do nové práce? Nic už nehledejte, LinkedIn to udělal za vás.

I vaše kariéra potřebuje soundtrack. Když to tak funguje ve filmech, proč by nemohlo i v reálném životě. Různé pracovní milníky a příležitosti zkrátka vyžadují hudební podkres. A nové playlisty na Spotify od sociální sítě profesionálů, LinkedIn, přesně toto nabízejí.

Najdete mezi nimi seznamy skladeb pojmenované například „Ženy v práci" („Women At Work“), „Nikdy se nevzdávej“ („Never Give Up“) nebo „Nová práce. Čerstvý start(„New Job. Fresh Start“). V posledním zmíněném si tak můžete před prvním dnem v nové práci pustit například skladby High Hopes od Panic At The Disco nebo This Must Be The Place od skupiny Sure Sure, na prvním obědě v korporátní kantýně se pak může uplatnit například Sit Next To Me od Foster The People.

Upřímně netušíme, jestli zrovna toto vylepší vaši kariéru, ale rozhodně to můžete zkusit. Hudební podkres pro vaši pracovní současnost i zítřky naleznete zde.

Štítky dokumentu: LinkedIn
Sdílejte tento článek:

To nejlepší z moderního marketingu každý pátek do vašeho inboxu.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Podobné články:
Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.